Nurkowanie we wrakach w Bałtyku

Nurkowanie ze pokładu statku Doktor Lubecki na wraku Jan Heweliusz to propozycja dla osób, które chcą spróbować czegoś innego. Przejrzystość wody na głębokości dwudziestu metrów jest bardzo dobra, dlatego o widoczność pod wodą nie musimy się martwić.

Nie trzeba schodzić bardzo głęboko żeby można było zobaczyć jak wygląda wrak Jan Heweliusz. Jest to propozycja dla osób, które dopiero się uczą i chcą we wrakach zdobywać dużo cennego doświadczenia. Warto korzystać przy nurkowaniu z doświadczenia osób, które będą taką wyprawę organizowały. Wybierając zorganizowaną i dobrze zaplanowaną wyprawę będziemy bezpieczni, ale co ważniejsze będziemy mogli również dowiedzieć się czegoś ciekawego o wraku. W cenie wliczona jest właśnie krótka, ale za to bardzo treściwa historia tego sławnego w całym kraju wraku.

Co jeszcze jest w cenie wyprawy?
Pełne wyżywienie, które będzie czasowo dopasowane do warunków i czasu, który spędzimy na morzu. Opłaty portowe również będą doliczone do całej kwoty. Licencja na organizowanie wypraw będzie wykupiona i zapłacona.

W cenie mamy również dwa nurkowania dziennie na wraku pod warunkiem, że pozwoli na to pogoda. Na pokładzie statku można będzie liczyć na pełną obsługę oraz pomoc. Jeśli czegoś będzie nam brakowało to można się doposażyć na pokładzie. Mamy również zapewnioną kawę, herbatę, i inne napoje. Na pokładzie statku będziemy mieć za darmo ładowanie butli tlenem. Oczywiście mamy zapewnione spanie w kajutach na statku.

Obsługa statku jest bardzo profesjonalna, dlatego pomoże nam w każdej sytuacji. Na nich zawsze można będzie liczyć. Jeśli chcemy zapisać się na profesjonalną wyprawę to na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/nurkowanie-wrakach-baltyku-heweliusz-rozgwiazda-rugia/ znajdziemy wszystkie potrzebne nam informacje. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego trzeba się teraz organizować. Będziemy pierwszymi, którzy się zapiszą i zejdą pod wodę. To będzie niesamowita przygoda. Tym bardziej, jeśli nigdy nie nurkowaliśmy w żadnym wraku w Bałtyku.