Jak legalnie pracować w UK?

Praca w UK jest, ale trzeba wiedzieć jak jej szukać. Problemem dla wielu chętnych do pracy jest pozałatwianie wszystkich formalności. Nie chodzi tutaj o znalezienie mieszkania, ale chociażby o załatwienie sobie numer ubezpieczenia społecznego.

Jeśli chcemy legalnie w Wielkiej Brytanii pracować, chcemy leczyć się za darmo albo brać zasiłek to nie mamy innego wyjścia jak właśnie przejść przez rejestracje. Nie jest ona trudna, ale mamy jeden problem, a mianowicie taki, że do rejestracji konieczna jest osobista wizyta urzędzie. Później przechodzimy do indywidualnej rozmowy z urzędnikiem, który będzie sprawdzał czy aby na pewno wszystkie dokumenty się zgadzają.

Te dokumenty, które są nam potrzebne do pasport, rachunek za prąd albo cokolwiek, za co płacimy w UK. Wyciąg z konta oraz dokumenty, które będą potwierdzały nasze zatrudnienie w danej firmie. Jeśli my sami założyliśmy własną firmę to trzeba będzie przestawić jakieś rachunki od klientów. Nie potrzeba tego dużo, ale trzeba się na tym znać i trzeba o wszystkim pamiętać.

Pomoc księgowego

Dla osób, które nie wiedzą jak się za to zabrać można polecić firmę księgowa, która zajmuje się takimi formalnościami każdego dnia. Tylko polski księgowy w Londynie jest w stanie nam wtedy pomóc. Mamy możliwość dogadania się z nim i wtedy nic nie jest dla nas niezrozumiałe. Umówimy się na konkretny dzień i razem pójdziemy do urzędnika żeby z nim porozmawiać. To najłatwiejszy sposób na załatwienie wszystkich formalności związanych z ubezpieczeniem społecznym i jego numerem. Mając ten numer możemy się zatrudnić gdzie tylko chcemy, bo przebywamy legalnie na terenie UK. Od tego każda osoba szukająca pracy powinna zaczynać, a miałaby o wiele łatwiej. Pomoc przy załatwianiu wszystkich dokumentów jak i przy rozmowie znajdziemy na stronie polski księgowy w UK cblfinance.co.uk. To firma księgowa, która zajmuje się tym od lat i dla nich jest to dosłownie kilka minut pracy. Na nich zawsze można będzie polegać, bo wiedzą jak nam pomóc i zrobią to bardzo chętnie.