Gubałówka – domek dla turystów

Gubałówka to najpopularniejsza góra w całym Zakopanem. Można w łatwy sposób się na nią dostać. Wystarczy kupić bilet na kolejkę i po kilku minutach jesteśmy na samym szczycie. Jest to proste rozwiązanie żeby podziwiać niesamowite widoki góry.

Na szczycie można będzie pojeździć na quadach, skorzystać ze specjalnego toru grawitacyjnego. To będą takie atrakcje, które spodobają się nam i naszym dzieciom. Będąc na górze warto zjeść coś dobrego i jeszcze coś kupić. Jest tam wszystkiego naprawdę bardzo dużo, dlatego turyści tak chętnie tam zaglądają. Zakopane jest miejscem, które odwiedzane jest przez mnóstwo turystów nie tylko w kraju, ale również z innych zakątków świata. Ma to coś w sobie, czego inne miejsca nie mają. To, dlatego jeśli chcemy tam być i to wszystko poczuć to nie pozostaje nam nic innego jak zrobić sobie rezerwacje miejsca noclegowe. Robimy to znacznie wcześniej, bo wtedy miejsc jest więcej i ceny są niższe.

Domek pod Gubałówką

Jeśli interesuje nas Domek Pod Gubałówką to dobrze wybraliśmy. Domek nie jest mały, bo ma sześćdziesiąt metrów kwadratowych. Taka powierzchnia to komfortowe warunki dla maksymalnie sześciu osób. Domek jest drewniany, klimatyczny, można powiedzieć, że jest piękny. Możemy liczyć na pełne wyposażenie, dlatego niczego z domu ze sobą nie zabieramy. Mamy ogrodzony teren działki, a w okresie wiosny czy lata istnieje możliwość rozpalenia grilla. O każdej porze roku możemy tam bardzo miło spędzić czas. Na parterze mamy salon z aneksem kuchennym, a na piętrze znajdują się dwie sypialnie. Do domu przynależy również jedno miejsce parkingowe. Chcecie wiedzieć więcej? Wejdźcie na stronę domek Zakopane – z widokiem na góry, a się sami przekonacie. Domek prezentuje się na żywo jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Jest bardzo często wybierany przez rodziny z dziećmi, bo można swobodnie przebywać nie tylko w domku, ale również na ogrodzonej działce. Wystarczy w porę zrobić rezerwacje, a wtedy domek będzie na nas w ustalonym terminie czekał. To będzie niezapomniany urlop.